| AsuL_7181 a întrebat:

Salut, as avea o intrebare legata de Warcraft III - The Frozen Throne, sunt sigur ca stiti jocul.

Deci, problema e ca l-am scos de pe internet (jocul), iar fisierele erau in formatul CD-ului (. iso ), le-am dezarhivat cu WinRar insa ce sa vezi. cand sa incep jocul imi cere CD-ul cu Warcraft straight face interdicandumi sa intru pe joc.

Cei care au mai avut problema asta, sau cei care stiu ce e de facut va rog sa imi spuneti si mie sad

Răspuns Câştigător
| necris77 a răspuns:

La fel functioneaza si Daemon tools-ul (eu personal doar pe asta il folosesc). Intr-adevar daca iti cere CD-ul si dupa ce i-ai dat mount cu daemon sau cu orice program de cd virtual ar trebui sa cauti un NO CD crack pentru joc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e cu iso foloseste pritene Power Iso laughing dai mount drive si nici nu mai trebuie dezarhivat big grin dai dublu click pe drive si'ti apare installerul... i'l instalezi si ar trebui sa-ti mearga direct... da vezi sa fie de fiecare data montat. sau daca dupa asta tot mai persista problema inseamna ca iti trebuie un crackthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mie cracku

| AsuL_7181 explică:

Gata l-am rezolvat, a fost nevoie doar de crack :p
Necris funda big grin