| roxyasd22 a întrebat:

As vrea sa imi iau un caine beagle in apartament cu 3 camere. Eu voi fi plecata doar 5 ore pe zi. Oare e bine? Ca o sa imi iau puiut.Astept raspunsuri... funda la toti cei draguti

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

E foarte bine. Doar ca la inceput va trebui s-a cam stai pe acasa mai mult ca sa-l poti invata sa faca afara. Nu-l poti invata stand cu el putin. Trebuie sa stai acasa si sa-l inveti o perioada ca sa stie sa se tina, sa faca la ore fixe si numai afara. Ideal ar fi sa-l achizitionezi intr-o vacanta si s-o petreci cu el, educandu-l ca apoi sa te bucuri de catel toata viata.

6 răspunsuri:
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Eu doar imi spun parerea. Eu zic ca este super ok. Daca tu iei decizia asta Mult Noroc!winking

| MuñequitaLoka a răspuns:

Da e ok. importante e sa-l scoti la plimbare de mai multe ori pe zi.
iti spun din experienta, la inceput iti va face casa vraiste. deaorece cand e mic se plictiseste rau singur si roade tot ce gaseste. si face mult pipi si caca jijij
oricum la inceput daca il iei de foarte mic. si inca nu ai terminat de facut toate vaccinurile nu ai voie sa-l duci afara, sa nu ia vreo boala.
dar merita. sunt asa scumpi si iti inveselesc ziua.
trebuie sa ai grija cu el, ca sunt pofticios si mananc cat le dai, ai grija sa nu se ingrase happy

| 95Cosmin a răspuns:

Eu cred ca, daca ii lasi mancare / apa si ceva care sa il tina ocupat atata timp va fi bine happy

| roxyasd22 explică:

Multumesc mult si va iubesc

| MosMartin a răspuns:

Buna Roxy la incept iti va face ceva prostiuare ca e mic si curios dar in timp depinde cum il inveti. Deci se poate invata sa stea cuminte.winking app m-am uitat pe net este faina rasawinking

| Blondyna_1765 a răspuns:

Si eu am avut odata un catel mik. apoi am plecat la mare si l-am lasat acasa.dar fara sa ma gandesc aceste imi devastase toata casa...eu iti zic sal lasi la un prieten sau o ruta de a ta care sa aiba grija de el