| Cuvantul a întrebat:

Salut, asi dori sa pun o intrebare, sunt fascinat de replile in ultimul tip si ma gandesc serios sa schizitionez un sarpe piton regal (minge) asi dori pui, doresc sa il cresc de mic si sa il invat sa fie cuminte, daca imi puteti spune de unde asi putea achizitiona, mai exact daca stiti pe cineva care se ocupa cu asa ceva in jud. Mures si asi dori sa aflu parerea voastra despre un sarpe ca animal de companie daca aveti si stiti cum e, doare cand te musca? Multumesc

1 răspuns:
| pushtius1 a răspuns:

Salut, eu unul nu prea sunt incantat de serpi in general, vezi poate te ajuta informatiile de aici http://animaledecompanie.info/......panie.html