| StopTheWar a întrebat:

Salut:*. Aveti pisica? Daca da, ce rasa e? A mea este o pisica albastra de Rusia http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0 are 4 luni si o cheama Mauritio:D

Răspuns Câştigător
| just for me a răspuns:

F frumoasa! sa iti traiasca.eu una nu le urasck, sunt unele din animalele mele preferate, desi nu as putea alege, nu pot spune ca sunt preferatele, iubesc cainii la fel de mult, papagalii, caii:X toate sunt niste sufletele, ce aveti cu ele? si oricum Raresh v-a intrebat daca aveti si ce rasa este, nu ak va plac sau nu.mrg...sa iti rasp la intrebare. da, am un motan de aproape 9 ani, e f batran.nu estede rasa, este portocaliu cu putin gri si cu pete, este f frumos, are un nasuc roz, este bland si jucaus. l-am gasit cand ink avea ochisorii lipiti.era infofolit intr-o punga de plastik. l-am gasit intr-un parca, toamna.cred ca aveam 5 anisori.atunci l-am luat, i-am facut baita, l-am deparazitat, i-am luat zgarda, si i-am oferit libertatea de a se plimba pe afara ziua pe unde vrea el.il cheama Tommy, si rasp f bine la numele lui.de cand era mik a invatat sa ma asulte, sa miaune cand vrea sa iasa afara pentru nevoi sau pentru o gura de aerhee hee. el este pisicul meu iubit, aproape toata copilaria mea e cu el. ai o pisicuta f frumoasa, sa iti traiasca cum am mai zis.byekiss

9 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Eu nu le urasc si ele sunt suflete dar se descurca mai bine decat cainii vara asta am invatat ce inseamna dragostea unui caine si a unei pisici si totusi ce aveti cu ele? ele de ce credeti ca exista da st sirete dar daca asta le place sa faca ce aveti cu ele!

| Casiana a răspuns:

Idem Mary...Chiar nu imi plac, dar nu ma intreba de ce...

| Casiana a răspuns:

Nu avem nimic cu ele, pur si simplu nu imi plac...happy

| mary a răspuns:

Urasc pisicile >:p

| stryder a răspuns:

Si mama mea are o pisica pana la urma nu conteaza rasa atat timp cat este jucausa,, laughing este cea mai proasta mata pe care am vazut-o freo data, este ff jucausa, musca laughing) te zgarie cand ese suparata dar intr-un mod bun

| dannys a răspuns:

Al meu este rasa comuna si are aproape 4 ani si il cheama Tomita.Si este cel mai bland cotoi.

| DennK a răspuns:

Am avut o siameza 5-6 luni dar mama i-a dat drumul si nu stia sa vina inapoi crying era mikutsa dar am 2 catei : o catselusha si un catsel:Belo(baiatul)si Bubulina(ca are buline pe ea(fata))
place pisi ta happy

| Amphitrite a răspuns:

Sincer, nu-mi plac pisicile decat alea micihappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Do i look like i care that you have a blue catlaughing?
get a life, man!