| alexfitza a întrebat:

Salut/buna as dori si eu un caine frumos de marime mica
daca s-ar putea dau funda cine imi da site valabil sau sa aiba el cainele
preferabil sa fie mascul

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

Pe mercador si tocmai gasesti cam orice rasa de caine vrei.Inportant este sa gasesti din apropierea judetului tau ca sa nu fie probleme cu transportul

3 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Important*

| DiamondShine a răspuns:

Scuzati greseala**

| Marghy a răspuns:

Bichon maltez de vanzare Timisoara - Publi24.ro uite aici, dar daca doresti poti cauta pe un sait strain si acolo cauta YORCHIE BICHON MIX sunt niste catelusi foarte scumpi dragastosi si iubitori, dar la noi in tara nu se gasesc din pacate dar in Germania sunt foarte populari.eu am unul si e baiat, negru. Cand plec in concediu si il las la bunici si ma intorc inaoi atat ma pupa si ma iubeste foarte mult asa nu caine iti recomand... Iti urez succes