| lazurcaandrei a întrebat:

Salut.cine stie de unde sa cumpar caini huski la pret de 60 roni?

Răspuns Câştigător
| pcsick a răspuns:

Am prins doi huski de pe drum, ti-i dau pe amandoi cu 100 ron daca doresti. au si cercei in urechi. (just kidding)

| lazurcaandrei explică (pentru pcsick):

Numai unul vreau si sa fie baiat

10 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Daca tu vrei sa dai 60 de ron pe un caine mai bine nu iti iei ca va fi chinuit.Ai nevoie de bani pentru controale la veterinar, mancare de calitate ca sa nu se imbolnaveasca.Mai bine adopti un metis si il ingrijesti cum trebuiehappy
Funda?

| onasis1961 a răspuns:

Nu găseşti nici maidanezi la preţul ăsta!

| Pufarinee a răspuns:

Caini husky costa mult dar uite aici preturi bune http://www.olx.ro/q/husky/c-312.bafta

| Alexaaandraaa a răspuns:

Nu găsești, decât dacă îți oferă cineva unul, gen adopție. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| MrAnonymus a răspuns:

Nu gasesti asa ieftini doar metis sau foarte batrani.Incearca pe internet www.tocmai.ro www.okazii.ro Succes;)

Răspuns utilizator avertizat
| MrBlue a răspuns:

Nu cred ca gasesti asa ieftin. Am vazut pe tocmai.ro la 100 ron. Daca ai cunostinte, prieteni poate iti vor da pe gratis. Ciobanescul german l-am primit pe gratis de la cineva din Germania si + mancare pentru 2-3 luni si jucarii, zgarda, lesa. Are vaccinurile la zi, pasaport, carnet de sanatate. A fost dresat pentru politie. Mi l-au dat pentru ca sotia ii era gravida si trebuia sa nasca. Funda?

| MelindaVictoria a răspuns:

Cu 60 ron(i) gasesti doar de pluslaughing

| Keety a răspuns:

Caine huski nu sunt asa ieftini, terrierul e 2.500 lei. Huski-ul este mult mai scump