| Karita a întrebat:

De ce pisica mea se comporta si acum ca un copil ( are 4 luni)? Adica... nu stiu. Cand devine matura?

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Ce ti se pare tie comportament infantil e de fapt un lucru care tine de structura animalelor de prada. sunt de fel mai jucause au o atentie mai alerta si de aceea vezi un comportamnt, oricum maturitatea unei pisici vine dupa un an si 4 luni

| Basthet a răspuns:

Bună!
Păi pisica ta chiar este un copil, la patru luni. Abia după un an începe maturizarea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e încă mică, e normal să fie așa.