| Λndrei a întrebat:

De unde as putea cumpara un pui de Mastiff Englezesc si la ce pret ar fi?

2 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Cauta pe Google "Mastiff Englezesc de vanzare" Eventual orasul tau daca ai noroc gasesti aproape si la un pret bun.

| maria89nic a răspuns:

Cel mai bine este să achiziționezi câinele de la o canisă specializată pe această rasă ca să cumperi un cățel cu pedigree (actul care dovedește aparteneța la rasă, adică nu e un mastiff împerecheat cu cine știe ce altă rasă sau maidanez).