| slv30 a întrebat:

Salut este bun beyblade-ul inferno sagitario?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Din partea mea ia-l e ieftin pentru ca un prieten a dat 50 pe aceeasi tot in kaufland imi dai funda?

7 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Da sa nu fie la arena sau daca este sa nu atinga marginile cel mai bun e sa fie din fier

| slv30 explică (pentru MadalinG99):

Am gasit in kaufland cu 29 de lei original din fier

| slv30 explică (pentru MadalinG99):

Da e bun iti dau funda

| MadalinG99 a răspuns (pentru slv30):

Din partea mea ia-l e ieftin pentru ca un prieten a dat 50 pe aceeasi tot in kaufland imi dai funda?

| MadalinG99 a răspuns:

Pai da funda

| slv30 explică (pentru MadalinG99):

Nu merge! eu ieri ti-am dat funda dar nu maai e rasp, castigator sad

| slv30 explică:

Eu am citit pe net ca este u beyblade de rezistenta nu forta slaba si atacuri lente informeaza-te inainte sa raspunzi

| hdahdahda a răspuns:

E bun daca vrei sa lupti cu atacuri lente si forta slaba pentru atacuri rapide si forta de neinchibuit ia-l pe infernus kipsus