| ღHubbaBubbaღ a întrebat:

farapret.net da premii gratuit! Eu am ales Mini MP3 player. O multime de cadouri si pentru tine! Intra si ia-ti si tu cadoul gratuit :) http://farapret.net/? c=tcbz9vui79 funda daca dai clik...

Răspuns Câştigător
| rockelle75 a răspuns:

Am dat big grin

9 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Si cum iti imaginezi tu ca o sa dai fundite la toti care dau click acolo?

| CoTZzO a răspuns:

Am dat si eu happy

| YoPolly a răspuns:

Buna. stii cumva daca trebuie sa platesti la primirea coletului?

| DEX a răspuns:

Nu trebuie sa platesti, doar transportul

| PandaGirl a răspuns:

Si chiar e gratuit?

| CoTZzO a răspuns:

:O, si cat e transportul?

| ღHubbaBubbaღ explică:

Hmm separe ca no sa primim nimic si nici no sa platim nimic huu deci va dau vot la toti shii cam atat e o prostie. farapret deci paa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FaraPret.ro este singurul magazin online din Romania care ofera clientilor sai produse fara bani, fara pret, fara costuri ascunse. Puteti comanda orice produs din lista noastra de oferta, in limita a unui produs pe saptamana, pe baza unor stele, ce le acumulati foarte simplu, trimitand un link unic ce il primiti, tuturor cunostintelor, prietenilor d-voastra. Fiecare click pe butonul VOTEAZA iti aduce o stea. Aduna stele si comanda un produs. Banii nu mai sunt la moda! Profita acum! www.farapret.ro

| MARRY05 a răspuns:

Eu m-am inscris dar de un iau linkul? ca acum nu il mai stiu...app uh ai primit ceva?