| VERSACE_7822 a întrebat:

Salut i-mi poate spune cineva dc i sa marit ochiul carasului meu e un caras telescop si i-a aparut ceva pete albe pe corp
multumesc

4 răspunsuri:
| VERSACE_7822 explică:

Cum se numeste?

| basexcu a răspuns:

E pe moarte!

| sonyya a răspuns:

Eu am 2 carsii si unul dintre ei a avut acceasi "boala"care o are si al tau...nu e pe moarte dar exista medicamente.Eu i-am dat lu sushi un medicament special care se gaseste in Hornbach si traieste.A avut acesta prblema acum 9 luni.Dar trebuie sa actionezi repede ca altfel ii poti face deja coliva

| sonyya a răspuns:

Scz dar nu stiu sadsper sa se rezolve...dar poti sa mergi la un medic veterniar cu siguranta el va rezolva totul