| LiLlYAnNe a întrebat:

Imi puteti spune o rasa de caine de apartament cu par scurt? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:eQlReeih-mYJ:...en&ct=clnk

9 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Chihuahua
love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Westie (West Highland White Terrier) este alb
Cairn este alb sau aproape, verisor cu Westie de mai sus
Scotish este negru, tot un fel de verisor cu Westie

| M.madallina a răspuns:

Bichon havanese sau westie

| costin_6617 a răspuns:

Exista o gramada de caini care nu lasa par pentru aparatament.Eu iti recomand un bullterrier, amstaff, pitbull, boxer, doberman, staffordhire de bull terrier.Nici un caine nu lasa par daca li se asigura 1 data pe saptaman un periaj de 15 min.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon havanese

| AnemonaP a răspuns:

Puli Unguresc este forte dragut

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Mie imi plac pechinezii imperiali love struck...sunt si mici si potriviti pentru apartament

| diva99 a răspuns:

Pai daca vrei un chihuaua sau un pichinez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiuaua sau Bichon Frise sau Bichon Havanez...