| RoBmAn a întrebat:

Imi puteti spune si mie cat ar putea sa coste un caine din rasa pichinez?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

In jur de 200-400 RON, dar exista si mult mai scumpi. Daca dai o cautare pe google "vand pechinez", vei gasi foarte multe oferte si vei avea de unde alege. Succes!winking

6 răspunsuri:
| Iuly006 a răspuns:

In jur de 50 euro.

| raluky4 a răspuns:

De la 100 de euro(caini cu pedigree) pana la 30 euro(fara pedigree).
Link:http://www.go.animale.aaz.ro/tag_cat/21/caini-pechinezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat costa, presupun ca nu prea mult si gasesti si fara bani.
Eu iti recomand totusi adoptia, uite aici gasesti destui!
http://www.adoptiicaini.ro/caini/talie-mica/
poate gasesti chiar ceea ce vrei si salvezi si un catelus!

| Creatza_4434 a răspuns:

Daca ziceai mai repede iti faceam cadou eu un pechinez imperial.happy

| sufletzel a răspuns:

E posibil sa gasesti si gratis, dar daca nu gasesti costa cam 100-200 ron.

NOname
| NOname a răspuns:

@RobStar, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking