| LoveNiki a întrebat:

Salut :*
In primul rand suze ca tot va bat la cap ca imi fac N forumuri de animale.
Acesta e ultimul care este special pentru PECHINEZI si metisii lor dar o categorie e si despre celalalte animale... Funda primul care se inscrie si vot la restul.

http://rasapechinez.forumz.ro/

1 răspuns:
| ioana100 a răspuns:

Daca as fi in locul tau nu as face vreun forum,mai mult iti consumi nervii si timpul pentru a cauta membrii, a pune poze si tot felul de prostii, in locul tau as renunta dar mult succes in continuare!