| Stolo a întrebat:

Salut, in Wikipedia scrie ca Naruto Shipuden se termina la episodul 202 dar am vazut ca inca mai continua, vreau sa-mi spuneti concret mai tine mult?

2 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Seria prima adica naruto simplu are 220 episoade, iar naruto shippuden e a doua serie si momentan s-au facut pana in prezent 16 sau 17 nu stiu sigur happy

| danco a răspuns:

Au ajuns la ep. 206. Asa scrie pe wikipedia. Dar ei trec acolo si episoadele care sunt realizate dar inca nu au fost difuzate la tv. de ex. episodul 206 o sa aiba premiera pe 7 aprilie.