| Dublu0 a întrebat:

M-am mutat la tara vara asta si intamplarea a facut ca un amic sa se mute in oras. El avea un catel luat de pe la o benzinarie si nu avea ce face cu el asa ca l-am luat eu.
E o rasa lup din cate am observat. O sa va las niste poze, daca poate sa mi spuna cineva ce rasa e. Eu am mai cautat si se aseamana mult cu cainele lup cehoslovac si cainele lup de saarloos. Se aseama si la comportament si la fizic.

http:// im gur.com/a/EXF4F ( lipiti link-ul )

Catelul are doua, maxim trei luni.
O problema ar mai fi ca o ureche nu e ridicata. Am cautat si cica o sa se ridice si ea, doar ca eu am gasit ca ele se ridica amandoua deodata. Oare e vreo problema?
Si. de la ce varsta incep sa fie mai agresivi? Eu i am facut un tarc, si daca vede o pisica sau un caine latra mult, dar pe afara e cam sperios.
Daca ma poate ajuta cineva, va rog.,
Mersi frumos.

1 răspuns:
| Pusycat a răspuns:

E un comportament normal pentru un caine
poate a mostenit de la BUNICI!