| Mitzuu a întrebat:

Mai demult aveam un joc care acum as vrea sa il rejocbatting eyelashes
Era un joc in care tu erai cu un barbat slab si mergeai in casa altui barbat da graas si trebuia sa ii faci farse cand nu se uita! Daca venea spre tine trebuia sa te ascunzi...eu si prietena mea il numeam Mr.Bean laughing
Va rog stiti jocul?:-P... dau funditaaahappy

Răspuns Câştigător
| nevermindpeople a răspuns:

Hmm. S-ar putea sa se fi numit Vecinii din Iad.
http://www.librarie.net/carti/135790/Star-Games-Vecinii-din-iad
Acesta?
Si mie imi placea jocul. :x
Funda, daca acesta este. :D

6 răspunsuri:
| Mitzuu explică:

Vaaai...va multumesc tare tare multhappykiss ca m-ati ajutat
si intr-adevar asta ii! nu stiu la care sa dau fundita...
daca vreti cei care nu ati primit raspundeti alan-dala la niste intrebari de ale mele si dau fundahappy doar am promiss

| Kqzu97 a răspuns:

Neighbours from hell

| Marijuana187 a răspuns:

Neighbours from hell 1, 2big grin

| SelluMarrie a răspuns:

Neighbours big grin (Vecinii)
Sper ca te.am ajutat:*

| Roby720 a răspuns:

Hell Neighbords, 1, 2 si 3... e super tareeee... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
il stiu