| spyke321 a întrebat:

Pentru cei care au caini de talie mare in apartamente. Spuneti-mi va rog cum e sa tineti un caine in apartament (de talie mare). Spuneti-mi absolut totul ce trebuie sa stiu. Vreau sa-mi iau un caine de talie mare la aprtamet

4 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Iti este si tie greu si lui mai ales ca nu poate sa zburde cand are chef. Trebuie sa il scoti afara, daca stai la etaj e mai rau ca el se agita cand vrea afara cine stie ce mai darama prin casa, eventual daca nu se poate tine pana jos in cazul in care stai la etaj face pe scari, te cerci cu vecinii, vara cand transpira degaja un miros insuportabil, in concluzie este oleaca de chin. Am avut ciobanesc german si femela pe deasupra si a trebuit sa o dau cuiva care statea la curte ca nu mai puteam sa o scot la capat cu ea. Daca mai ai intrebari sa spui happy

| Ekcstsy a răspuns:

Unul mic ar merge dar nu stiu daca ai putea sa scapi de ceea ce ai spus. Sry nu pentru da inca prv am doar 92 de raspunsuri happy

Răspuns utilizator avertizat