| LiGhT015 a întrebat:

Salut, puteti sa-mi spuneti niste felicitari de Anul Nou frumoase pentru prieteni, nu vreau sa iau de pe google caci toti le iau de acolo,

Răspuns Câştigător
| CrepăDulce a răspuns:

Fie ca anul care vine sa insemne pentru tine o noua treapta pe care o urci. Iti doresc o viata implinita si fericita! La multi ani!

Treci peste ce-a fost, crede cu adevarat in tine. Anul Nou e o carte deschisa cu retetele succesului, alege ce ti se potriveste si porneste la drum cu incredere!

Gandeste-te la trecerea dintre ani ca la o poarta. Poti sa treci prin aceasta poarta in noul an si sa iei cu tine numai lucrurile bune si apoi sa inchizi poarta in urma ta, astfel incat grijile si supararile sa nu te poata urma. La multi ani!

Un an nou, cu certificat de garantie. Oferta valabila doar in noaptea de 31 Decembrie 2011 - 1 Ianuarie 2012!

nvata sa te bucuri de sarbatorile de iarna, nu lasa sa treaca nevazute pe langa tine. La multi ani!

1000, ba chiar 2011 urari de bine! Un An Nou fericit!

Daca toata lumea iti doreste ca aceasta zi sa fie una minunata, eu iti urez ca toate zilele ce urmeaza sa fie pline de bucurii si realizari astfel incat acest nou an sa iti umple sufletul de voie buna! La multi ani 2012!

Anul care vine sa iti aduca speranta unui nou inceput, energia necesara pentru a-ti implini toate obiectivele, intelepciunea de a aprecia fiecare zi prin micile bucurii pe care ti le ofera si pe acel cineva care sa te faca sa zambesti.

Anul Nou a venit, spiritul a intinerit! La multi ani 2012!

Va doresc ca in Anul Nou ce vine sa aveti parte de 12 luni de Sanatate, 52 de saptamani de Fericire, 365 zile pline de Bogatie, 8760 ore de Intelepciune, 525600 minute de Bucurie, 31536000 de secunde petrecute alaturi de cei pe care ii iubesti

In contul tau 2012, la Banca "Viata" am depus 365 de zile de fericire, sanatate, dragoste si bucurii. La multi ani!

Funda? happy

2 răspunsuri:
| Whatafy a răspuns:

Tocmai ca toti iau aceleasi felicitari de 10 ani, ni am venit cu o idee noua, am creat felicitarile maimuzilla, fii printre primii care le trimite : http://dli.ro/felicitari/felicitari-anul-nou-revelion/ aici le poti vedea!