| DAnc3 a întrebat:

Salut puteti va rog sa-mi spuneti ce rasa (daca este vreuna )este acest caine? http://i.imgur.com/nVwnoe5.jpg.

9 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Nu prea imi vine a crede ca se trage din amstaff (sau pitt) si rott.
Oricum, e foarte simpatic metisul.

| DAnc3 explică (pentru RedNose):

Maicasa sigur este rotweiller sunt sigur de taicaso nu sunt sigur.

| RedNose a răspuns (pentru DAnc3):

Amstaff e cel de la avatarul meu, iar pitbull este asta http://2.bp.blogspot.com/......rier-3.jpg
Daca poti, pune o poza la avatar cu tatal si iti zic a ce aduce.

| DAnc3 explică (pentru RedNose):

Tatal si cu maicasa stau la omul care mai dat cainele si e la vreo 20 km, si oricum nu ma prea pot apropia de taicaso daca ma intelegi.Cand voi mai merge pe acolo o sa incerc sa-i fac o poza.

| Fiona232 a răspuns:

Nu cred ca este vreuna dintre rase compatibila cu acest caine.

| DAnc3 explică (pentru Fiona232):

Mama lui este un rotweiller si tatale lui seamana a amstaff sau pitbull.

| CarlaHecox a răspuns:

Ce frumos e! big grin Ar putea sa fie de rasa, cauta pe net rase de caini si uita-te pe la ciobanesti sau caini de paza, mie mi se pare familiar catelul tau.

| BizuBVBArmy a răspuns:

Seamana foarte tare cu un irish terrier

| DAnc3 explică (pentru BizuBVBArmy):

Nu are cum sa fie irish terrie din vreme ce maicasa e rotweiller si taicaso amstaff/pitbull plus ca irishu are blana creata.