| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Salut. Sâmbătă a fost cățelușa la monta ( avea vulva mărită), a stat fără probleme. Azi (marți) a început să aibă sângerări. Credeți ca nu a prins monta?

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Stii ca era si o lege (nu stiu daca s-a scos sau nu) si puteai sa primesti amenda usturatoare pentru mizeria asta? Daca nu ai drept de monta nu poti sa chinui cateaua in halul asta doar sa faci si tu niste banuti. Si ma indoiesc ca ai drept de monta

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Furnicuta000):

Ce întreb eu și ce zici tu…