| kitykity a întrebat:

Stie cineva unde sa gasesc un bichon care costa intre 200-400 de lei?

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Pe tocmai.ro : http://www. tocmai.ro/bichon-maltez-femela-si-mascul-7-saptamani-16204204.html :)) afli numarul acolo pe verde dand Vezi Numar.

2 răspunsuri:
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Vand eu la pretul de 550...las la 500lei, mai putem negocia, dar nu prea cred ca. Lasa un mesaj privat daca te intereseaza si iti las eu un numar de telefon atunci.

| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. La acest pret nu sunt bichoni. Ci doar niste catei mici, albi si pufosi. Iar cand o sa creasca, o sa te pomenesti ca ai un caine de talie mare...
Un bichon (rasa pura = pedigree - act de origine) costa de la 300 de euro in sus, depinde de exemplar!