| muzikkk1 a întrebat:

A-s dori sa imi cumpar un caine husky imi puteti sugera voi?

husky negru cu alb si cei 2 ochi negri

sau

husky maro cu alb si 1 ochi albastru 1 ochi maro

2 răspunsuri:
| sweetale12 a răspuns:

Eu cred ca cei mai draguti husky sunt cei cu ochii albastri! Mi se par cei mai simpatici. Insa din aceste 2 variante l-as alege pe primul.

| angeldevil_7103 a răspuns:

Sincer cei originali sunt cei cu un ochi albastru si unul maro.Un vecin de al meu are unul de asta si e ff dragut spor la gasit cainele perfect dar daca ar fi dupa mine a doua varianta e mai originala happyhappyhappyhappyhappy