| TraficantDeServetele a întrebat:

happy
Acum 2 saptamani m-am hotarat ca imi voi lua o chitara electrica Tenson California ST Special BK...nici bugetul nu imi permite prea mult. max 450 lei laughing
Insa dupa o discutie serioasa cu profu meu de chitara..ma indrumat ca ai bine sa imi iau o chitara electro acustica...stiu ca si la aceasta trebuie amplificator si toate cele oh go on dar le i-au pe rand ..macar cand la rece pe ea. Voi ce ziceti? Sa imi iau electrica sau electro-acustica? ..Si in plus..pentru cei cu raspuns de electro-acustica. vreau si un link..de unde o pot cumpara! un magazin online..nu am gasit nimic sa intre in bugetul meu,,, HELP MEbatting eyelashes
FUNDAAa

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cel mai bine e sa iti asculti profesorul. El stie cel mai bine calitatile tale si iti va recomanda tot timpul ce este mai bine pentru tine. Sper ca te'am ajutat.