| geo9919 a întrebat:

Am o catelusa mica de o luna si o saptamana si pare sa aiba ochi albastri. problema e ca nu e chiar un albastru deschis cum e la cainele husky e un albastru mai inchis. intrebarea mea este... se pot deschide la culoare. sau pot ramane si cu un albastru mai inchis? Dau funda pentru cel mai logic raspuns.

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Se vor inchide de tot, nu raman nici macar albastru inchis din pacate.

2 răspunsuri:
| Paul_Bloj_1999 a răspuns:

Ochii nu se deschid la culoare! Culoarea ochilor ramane asa cum a fost cand s-a nascutwinking

| Mihai_Andrei_1997_hFzi a răspuns:

Mamiferele cand sunt mici au toti ochii altfel exista posibilitatea ca ochi sa se mai inchida sau sa se ai deschida nu se stie pront