| Robert_George_2001 a întrebat:

Am o întrebare:Ar fi mai bine să iau o pisică de rasă sau să adopt una de pe un site adică să iau o pisică maidaneză? Un site precum:OLX sau Adopții Pisici.com.Vreau să aud părerea voastră

FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| Andreeaioan115 a răspuns:

Consider ca iti poti lua si o pisica maidaneza,chiar nu are importanta, principalul sa o iubesti si ea pe tine, si desigur sa fii fericit/a alaturi de ea, succes. Ma poti ajuta si tu pe mine cu o funda, multumesc.

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Bună! Chiar astăzi am adoptat o pisică de pe adopții pisici pe nume Lili. Era bine îngrijită, deparazitată și cu carnet de sănătate. Persoana care avea pisica locuia într-o garsonieră și mai avea două pisici și doi căței.
Dacă vrei o pisică cu vaccinuri și diverse tratamente, eventual de rasă, poți încerca pe adopțiipisici.ro.
Sper că te-am ajutat și dacă mai ai alte întrebări, aștept! big grin

| Goodfrey a răspuns:

Poti sa iei orice fel de pisica dar sa aiba de preferat toate vaccinurile facute si carnet de sanantate.Doar ca trebuie sa ai FOARTE MULTA grija cu ea! Si sa nu o lasi la canapelele din piele ecologica, naturala sau vinilin, le va distruge! Si ai MARE grija la PERDELE! Nu am avut o pisica dar mai demult obisnuiam sa le aduc in casa... : ))