| katylyna a întrebat:

am o mare problema in legatura cu ciinele meu imi face peste tot nu stiu cum sa-l dezvat va rog dati sfaturi* fundita

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Il urmaresti cand miroase si vrea sa faca si-l duci repede afara

| m2704 a răspuns:

Cearta-l cand face intr-un loc.Baga-l cu botul in treaba.Si incearca sa il scoti prin locuri unde sa isi poata face treaba.

| Haney a răspuns:

Daca cainele nu este pui sau macar sa aiba 6 luni nu-l mai poti dezvata de acest obicei trebuia de mic sa-l inveti sa nu faca in casa... poate doar prin bataie dar nu prea stiu daca va da rezultate...

| katylyna explică:

Am incercat deja dar oricum nu merge(( oricum mersi