| Voicu_Toma_2000 a întrebat:

Am o pisica,si acum cateva zile a mancat oase de peste,un os i-a ramas intr-undinte si cand l-a scos o bucatica a ramas in dinte si acum ii tot curge un fel de "puroi"(infectie) cu sange,ce sa ii fac ca sa nu ii mai curga? Demancat mananca dar mai greu,ajutati-ma pliz, tin foarte mult la aceasta pisica! Scuzati-ma daca am avut greseli de scriere dar tastatura mea e pe duca si unele butoane trebuie apasat tare pe ele ca sa mearga! Help me pliz!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du o la un medic veterinar daca o iubesti asa mult

| Voicu_Toma_2000 explică (pentru suntserios):

Ori cat asi iubi nu imi vine sa dau 150 lei doar sa il consulte si inca vreo 300 ca sa il si faca bine, am intrebat veterinarul si asa a zis ca o sa coste

| anonim_4396 a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

Da ce dracu ii face ii pune implant de dinti?!

| LiveTheMoments a răspuns:

Ar fi bine sa o duci la veterinar!

| Voicu_Toma_2000 explică:

Dau funda doar celor care ma ajuta cu ce sa fac, nu ca dul l-a medic sau dul l-a veterinar,