| Neexistenta a întrebat:

Am o porumbita (voiajor) care nu a zburat de 4-5 ani.
Ea cand era mica a cazut dintr-un cuib de la inaltime si s-a lovit la aripa.
As vrea sa o fac sa zboare din nou dar vreau sfatul vostru.
As putea sa ii "indoi" aripa cu exerciitii pe fiecare zi sau o crema sa nu o doara aripa cand i fac asta...Am cautat pe site-uri dar nu am gasit chiar si daca im idati un site o sa fiu fericit big grin.
Va rog ajutati-ma FUNDA :X

1 răspuns:
| EvilIchigo a răspuns:

Aici nu stiu sigur dar eu zic cum ai zis tu mai sus daca s-a ranit foarte grav poate avea aripa rupta in totalitate si nu poate zbura eu ti-am spus parerea mea Funda?