| cosmypissy a întrebat:

Am o problema care este cam mare dar nu f importanta. Totusi, as dori sa ma ajutati cant mai repede! Mi-au intrat 3 muste in dormitor si nu mai pot sa le dau afara! Va rog sa ma ajutati. URGENT! SI EU CHIAR NU GLLUNESC CAND VA ADRESEZ INTREBAREA ASTA!

Răspuns Câştigător
| ALGator a răspuns:

Geamuri larg deschise si dirijate pasnic cu o revista folosita ca paravan. Nu incerca sa le sperii ca atunci zboara in directii haotice.
Good luck!

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ia o pusca

| johnnny123 a răspuns:

Cheama-le pana la calculator, ca le spun eu ceva de pleaca si nu se mai intorc niciodata.