| MariaAndHerCats a întrebat:

.. Am o problema mare. Am 3 pisoi care au ramas fara mama cand aveau doua saptamani si o zi. Acum au trei saptamani si trei zile. In primele zile, mancau bine. Acum, sunt tare amarati. Mi-e frica sa nu moara. Au sanse sa mai traiasca? Va rog, cat mai repede, am nevoie de ajutor! sad

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Mergi cu ei la un veterinar si apoi ofera`le un adapost si muuultaa iubire.Cu siguranta pufosenia din ei va reinvia in cel mai scurt timp happy

| Necunoscuta31 a răspuns:

Bineinteles,dar ca sa te asiguri ergi la farmacia veterinara si cere lapte praf. Are vitamine si o sa isi revina, asigurate ca au 3-4 mese pe zi. O sa fie bine.winking