| dan123456 a întrebat:

am si eu o intrebare. Am un caine Rotwiller si in aceasta seara se juca cu o broasca si a inceput sa faca spume la gura. Ce ar putea avea? am mai avut o catea care tot asa facea se juca cu broasca si face spume la gura dar dupa un timp cam 5 minute nu mai avea nimic. Imi poate spune cineva de ce face aceaste spume?

Răspuns Câştigător
| b33a a răspuns:

Sincer tare imi e frica sa nu fi avut broasca aceea ceva, de preferat sa nu il mai lasi sa se joace cu acele boaste. Cere sfatul unui veterinar macar prin telefon daca nu ai posibilitatea de al duce la un cabinet veterinar. Iar o alta ipoteza ar fi sa nu cumva sa faca Turbare sau ca un fel de inceput de Epilepsie. Cere sfatul veterinarului si sigur te va ajuta! Bafta multaa