| Alex13Alex a întrebat:

am si eu un catel de 1 an si as vrea sa stiu cat ma costa daca il duc la veterinar sa ii fac vaccinul si alte chesti plzzzzzzzzz ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Daca nu a mai fost vaccinat te costa cam 5o lei toate.Trebuie deparazitarea interioara 7 lei si cea exterioara itre 20 si 30 lei.Deci in jur de 110 lei.

3 răspunsuri:
| euSUNTasta a răspuns:

Nu mult in jur de 10 lei poate chiar 15 lei mai mult nu este nu te ingrijora nu este foarte scump

| OrientalSTAR a răspuns:

Buna. Nu te costa mult daca vrei sa ii faci vaccinul, dar la un catelus ii trebuie mai multe vaccine, acum nu stiu daca el le are pe toate care ar trebui sa le aiba. Am si eu un bichonel si el are mai multe vaccine, deci te poti duce linistit sa ii faci vaccinul, ca scump nu este si de restul se vor ocupa doctorii veterinari.winking

Răspuns utilizator avertizat