| UnSimpluRoman a întrebat:

am vazut o poza acum 2 zile pe Facebook si as vrea sa o gasesc sa o downloadez in telefonul meu sa i arat la un prieten poza era cu moarte cum trece prin cateva camere.laughingsi la camere sus scria Fairy tail, Naruto, Hunter x Hunter si Bleach...si ultima care nu o prinde One Piece(poza a aparut cand s-a terminat seria Naruto si reprezenta cum se termina anime-uri frumoase si cum tot continua One Piece.))infine vreau poza aia sa o vad.)Dau Funda...chiar daca nu cred ca pot rezolva nimic.big grin

2 răspunsuri:
| Dumitru_Mirelasimona_1971 a răspuns:

Pai o cauti si tii degetu pe ia di ai buton de download si apoi trimi pe WhatsApp etc

| UnSimpluRoman explică (pentru Dumitru_Mirelasimona_1971):

Pai o cautam ca nu o gasesc dar....ms oricum