| petrovicimarius98 a întrebat:

Aseara am plecat pana la tara ca trebuie sa facem o pomana si azi cand ne-am intors am vazut ca mi-a murit papagalul. Acesta avea 1 an. Era pe balcon impreuna cu perechea lui. Geamurile erau deschise, deci era cat de cat cald dar nu cred ca asta e motivul. Era foarte activ toata ziua zbura de colo-colo deci cred ca era sanatos. Dar vreau sa va intreb de ce a murit, nu pot sa-mi dau seama de ce? Iar la papagalita trebuie sa ii iau pereche ca sa nu moara si ea?

3 răspunsuri:
| AlexClAuDiU a răspuns:

Si eu am avut 2 papagali unul dintre ei cred ca a murit din cauza fumului de tigara iar celalalt a murit la dupa cateva zile si cred ca din cauza ca nu a avut pereche, deci cred ca ar trebui sa ii iei.Si imi pare rau BAFTA.

| Zizica14 a răspuns:

Poate ca papagalul s-a speriat si a murit... Si ca sa-ti spun daca sa-i iei pereche, ce fel de papagal ai?

| petrovicimarius98 explică:

Perus