| anonim_4396 a întrebat:

azi mi-a venit ideea sa creez un site cu animale. am cateva intrebari.
1. Despre pesti, papagali sau pisici sa fie site-ul?
2. Costa ceva bani sa creez un astfel de site? Nu stiu pentru ca nu am mai creeat pana acum.
3. Unde as putea sa il creez?

2 răspunsuri:
| mimi a răspuns:

Salut, ma intrebam si eu mai demult dar am inteles ca e usor. intri pe siteul www.uCoz.ro si e absolut gratuit. cred ca ar trebui sa fie despre toate aceste animale insa nu uita sa adaugi si rubrica ciini.

| mimi a răspuns:

E foarte usor am incercat si eu si sa primit foarte bine. intri pe siteul www.uCoz.ro si gata poti incepe. e gratis si cred ca trebuie sa faci rubrici despre toate animalele enumerate dar sa nu uiti de ciini