| maraflorin a întrebat:

Cam la ce pret ajunge un pui de mastiff tibetan? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| catalinutza99 a răspuns:

500 milioane matur, pui 200 mi-l da ai grija este cam agresiv. funda?

8 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

In jur de 300-700 milioane

| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Pai singer cam ar fi intre 200si 700 cam asa dar daca gasesti un om bun poate sa ti-l lase mai iesftin dar sunt cam rai acum depinde daca ii dresezi si nu le permiti sa te muste niic in joaca de mici nu vor fi chiar asa!

| alexs99 a răspuns:

500 milioane

| anonymous09 a răspuns:

1.5 milioane dolari in afara, 2000 euro aici in Romania

| maraflorin explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! Ideea este ca cineva mi-a facut oferta...sa mil de-a gratis (suntem cunostinte mai vechi) si am vrut sa am o idee despre valoarea unui astfel de pui. Treaba e ca locuiesc la bloc, iar despre rasa nu stiu prea multe. Are nevoie de mult spatiu sau asa ceva? Ce informatii imi mai puteti da legat e ingrijirea si cresterea unui astfel de caine?

| Ramona000 a răspuns (pentru maraflorin):

Da trebuie lasat liber, mananca de obicei mult, nu prea ii plac pisicile doar daca il obisnuiesti de mic dar cand creste nu prea o sa le suporte nu stiu de ce

| catalinutza99 a răspuns (pentru maraflorin):

Blana acestui caine necesita un periaj regulat, iar in perioada de naparlire, periajul trebuie sa fie mai intens si zilnic.eriajul ocazional si mai des in perioada de naparile este destul pentru ingrijirea blanii acestui caine. De cate ori este nevoie se vor sterge cu o lotiune speciala cutele de pe fata pentru a nu se infecta. Nu trebuie plimbati cand temperaturile sunt ridicate. Mastifful are un apetit foarte mare si poate deveni foarte usor obez daca nu este alimentat corect.Este un caine care se adapteaza usor atat in conditii de curte cat si in apartament, dar are nevoie spatiu suficient caci este un caine de talie mare. Are nevoie de socializare si dresaj.

| andreisucaru a răspuns:

Eu zic mai bine iti cumperi un rottweiler este si mai ieftin...