| ElectronicPieces a întrebat:

Caut un caine de talie mare, de preferat rasa Dog German, pui. Am gasit un anunt pe tocmai.ro cu niste pui de dog german la pretul de 50 euro. Deoarece nu prea am cunostinte, nu pot sa zic sigur daca sunt aceasta rasa sau nu. Va las link-ul si daca puteti sa ma ajutati.
http://www. tocmai.ro/pui-dog-german-20513790.html

Funda!

1 răspuns:
| IzzyBizziy a răspuns:

Eu zic sa iei un catelus care e sigur sanatos, poti sa il adopti de la un crescator care se ocupa. Asa ceva sau, La Canisa, poti sa il iei si de pe tocmai.ro daca vrei, mi se pare ok, numai sa nu aiba probleme de sanatate