| Kadxss a întrebat:

Ce părere aveți de DENTASTIX? Ajuta la întâlnire dinților cărților vostrii?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Vezi ca ai scris cărți in loc de câini. Mai verificati si voi autocorectiile astea ca prea o dau in bara.
Nu stiu daca ajuta sau nu la dantura câinilor dar ai putea sa le
încerci.

| Felys a răspuns:

Medicul veterinar la care duc eu cateii nu m-a incurajat nicidata sa le dau dentastik, cred ca isi fac la fel de bien treaba bobitele care le manaca, eu pentru tartru si igiena bucala le pun in apa de baut o apa de gura numita Dentican, asta mi-a fost recomandata si chiar daca e destul de scumpa eu cred ca merita

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Cărțile au dinti?