| AndraaAnd a întrebat:

Ce parere aveti despre BlackBerry Curve 9360? Dau Funda happy

3 răspunsuri:
| Paull18 a răspuns:

E ok telefonul. are un prieten de al meu. e multumit de el. happy

| reyar98 a răspuns:

Salut,eu cred ca telefonul este super, verisoara mea are unul si e foarte incantata de el, sunt sigur ca o sa iti placa si tie la fel de mult ca si eitongue.Baftawinking

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

E destul de ok, are totusi un sistem de operare un pic cam complicat si culorile nu sunt chiar bine aranjate...insa e un telelefon cu multe functi si aplicatii. Insa in comparatie cu ce exista acum pe piata...e varza. Avantaju e ca are tastatura Queerty