| AndraaAnd a întrebat:

happy Ce rasa e cainele lui Bellei Thorne? Dau funda:*

6 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

Pare un mix de Lhasa Apso cu Shih Tzu. Nu este bichon in nici un caz...

| RedNose a răspuns:

Nu este un mix cu siguranta, oricum nu cred ca o vedeta ti-ar lua un mix, doar daca l-ar adopta, dar nu cred. Uite pagina de facebook facuta de fani cainelui https://www.facebook.com/pages/Kingston-Thorne intreaba ce rase e si-ti va raspunde ca este activa pagina.

| Lou222 a răspuns:

Bichonhappy

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Bichon cu siguranta. dar sunt mai multe tipuri.

| metalman a răspuns:

Wolf-hybrid

| metalman a răspuns:

Are un ciine de rasa care in engleza se scrie (wolf-hybrid) si il cheama VooDoo. FUNDA!?