| KittiBăă a întrebat:

Ce sa fac daca mi-am cumparat un animalut webkinz(pom pom kitty) si atunci cand am bagat codul a zis ca e folosit...raspuns...

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Pai...inseamna ca acel cod a fost folosit de altcineva...se intampla ca altii sa fure codul asa.sau nu l-ai tastat tu corect. Primesc Funda?

6 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Pai uni fura codul din magazin.Nu stiu daca ai ce sa faci thinking

| luana2001 a răspuns:

Uni copii sunt rai si cumpara jucaria introduc codul dupa acea il returneaza spunand ca:CODUL NU A FOST BUN.

| Anonymus314 a răspuns:

Raprorteaza la administratorul webkinz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii oameni cu suflet rau fura codul...il memoreaza si pe urma il pun la loc...

| Name2 a răspuns:

Du-te la magazin sa iti dea alt webkinz.Trebuie sa ai bonul.Il fura alti

| SmarandaBolea a răspuns:

AM si eu unul fara cod, era in cutie si eram sigura ca avea cod, apoi peste 30 min ma duc la magazin si l cumpar si codul nu-i!