| selysol a întrebat:

de cate ori pisica mea prinde ocazia se urca pe masa din bucatarie cum pot sa o dezvat de acest obicei? dau funda pentru cel mai util raspunshappy

Răspuns Câştigător
| BluezZzz a răspuns:

Patesc si eu cu creatura mea din poza asa ca ce trebuie sa faci e sa ii arati palma da sa nu dai in ea ca fuge de tine dupa si cand ii arati palma ceartal/o sa vezi ce bine este

| selysol explică (pentru BluezZzz):

Multumesc!:*:* am incercat cu bataia dar tot nebuna e laughinglaughing si nu intelege il bat il cert si cand prinde ocazia iar pe masa ma enerveaza.laughinglaughingam ajuns ca parintii sa vina cu ideea stupida sa il de-a crying mi foarte drag

7 răspunsuri:
| AlexysX a răspuns:

Pai poti sa o alungi

| selysol explică (pentru AlexysX):

Nu pot imi este prea draga crying

| AlexysX a răspuns:

Pai poti sa il dai cum au spus parinti tai.
si sa iti iei un pisic micut sa te joci cu el si sa nu il lasi sa se urce pe masa.

| selysol explică (pentru AlexysX):

Mersi pentru raspuns big grin

| lizuca1998 a răspuns:

Ai putea incerca sa pui pe masa cateva zile folie de aluminiu. Cand pisica o sa se suie pe masa va auzi zgomotul facut de folie si se va speria. Va inceta sa se mai suie pe masa. Multa bafta! Sa sti ca functioneaza.

| selysol explică (pentru lizuca1998):

Multumesc o sa incercwinking