| Anonymus123 a întrebat:

De la un timp, pisica mea isi face nevoie peste tot, desi era invatata la litiera. nisipul il are curat, n-ar avea niciun motiv. As vrea sa stiu de ce si cum pot sa o dezvat.

Răspuns Câştigător
| Samarra a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu cu una dintre ale mele. Spalai litiera cu clor si dero ca sa scape de mirosul acela de la urina. Daca nici asa nu merge noi i-am cumparat o noua litiera muult mai mare decat prima si cu margini mari. Sper sa te ajute sfatul meu. Bafta si sa ai grija de pisicuta :*

1 răspuns:
| MariaIoana a răspuns:

Nu prea as stii ce sa iti spun despre asta, poate locul, coltul acela din casa "a prins miros" si refuza sa'si mai faca nevoile acolo.Incearca sa cureti locul bine de tot, sau eventual sa ii muti litiera in alta parte.SI tot asa cum ai invatat'o sa faca in ea prima data, tot asa vei face si acum, in acel loc nou.
Baftahappy