| Nicusorrx a întrebat:

Salut,TPU doresc şi eu un nume de pisici mici fetiţe! ☺

Răspuns Câştigător
| SmileSmart a răspuns:

Minnie, Sussy, Tessy, Anosy, Pissy(clasic), Tomitza, Marie, Caty, Bobitza, Daisy, Botic, Rochitza, Labutza, Gherutza, Tutzi, Cat, Motanica, Sarah, Laptic, Pernitza, Cica, Lolita, Bobita, Muguras, Luna, Steluta, Miticuta, Mititica, Bunicica,... etc.
P.S. Te sfatuiesc sa i se potriveasca numele ex. : daca e neagra cu pete albe - negrutza sau botic, laptic etc.
Sper ca te-am ajutat
FUNDA? nu am nici una... :*

3 răspunsuri:
| Alina49335 a răspuns:

N-am imaginatie, darr:

| benaotilia234567 a răspuns:

Lola

| dalii389 a răspuns:

Alissa, Bella, Bety,Fifi, Kiti, Minnie, Serafina, Lola..astea se potrivescwinking. Funda? puppy dog eyes