| SakuraBeauty a întrebat:

ei bine cum sa incep asa, am 2 hamsteri roborovsky si se pare ca s-au inmultit, i-am primit cadou de la cineva si acum nu stiu ce sa fac 2 as mai tine dar inca 6 laughing as vrea sa ii donez aveti vreo idee va rog help me, tatal meu nu stie si nu ii suporta daca mai si afla ca stiti voi ajutati-ma pls

Răspuns Câştigător
| Kittynika a răspuns:

Cauta un magazin petshop si duy acolo, o sa ti cumpere, sau la colegi care vor hamstery.
daca vrei sa ti doi tiney separat ca or sa se inmulteasca iar, prima oara fac 5-6 dar de acum inkolo fac si mai multi.
Eu am un hamster si mi de ajuns big grin

2 răspunsuri:
| zambethツ a răspuns:

De unde esti? as vrea si eu unullove strucklasa un mesaj pe privat kiss

| adelutza2000 a răspuns:

Vreau si eu o hamsterita. dar nu stiu cum mi-ai putea-o trimite. Lasa-mi mesaj privat de unde esti.