| RazvYonutZzZzZ a întrebat:

Este normal ca porcusorul meu de guineea frezat sa chitaie mereu, de parca a plange? Sunt ingrijorat si vreau sa stiu daca e normal. P. S:Cel mai bun raspuns are funda.

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Asa comunica ei

| Gabyy32 a răspuns:

Ar putea sa-l doara ceva! Cainele meu a tot marait inainte sa moara

| cuticaadrian2 a răspuns:

Eu zic ca vrea sa se imperecheza, asa fac si hamsterii, presupun ca e singur in cusca.
O zi buna!

| RazvYonutZzZzZ explică:

Sau se bucura? deoarece numai cand il ia cineva in brate incepe sa chitaie si daca il pun jos pe podea la fel numai in cusca nu chitaie