| TimonSiPumba a întrebat:

In aceasta primavara as dori sa imi iau un caine, ciobanesc german big grin. Stiu pe cineva care si-a cumparat o femela cu 250 lei. Masculii sunt mai scumpi? Si inca ceva... cam cat ma duce sa ii fac un tarc, cimentat frumos si sa aiba loc destul sa nu stea inghesuit si ce sa ii dau de mancare cand il iau.o sa aiba cam 3-4 luni cred.

Răspuns Câştigător
| raduradu2014 a răspuns:

Masculul cost in jur de 200 atata am dat eu pentru unul dar inca nu a venit pe lumehappy si de tarc nu am idee cat costa maxim 500 lei

3 răspunsuri:
| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Nu stiu ce caine gasesti tu la 200 de lei. Un ciobanesc german autentic e 300 de euro. Ca orice alt caine de rasa. Vezi sa nu iti iei teapa si sa te trezesti cu un animal bolnav (facut prin corcire).

| InvalidShark09 a răspuns:

Pai masculii costa cam 200-300 de lei... Cu tot cu cusca care o vrei (cam 200-400 lei daca o vrei mare si frumoasa) ar costa intre 500 si 900 de lei. Baftawinking

| AdyMaris a răspuns:

Un Ciobanesc German adevarat de rasa pura e intre 250-400 euro, dar daca vrei un metis sau ceva corciutura il poti lua de la adapost sau il cumperi.