| MisteriousMan a întrebat:

In primul rand as vrea sa va urez un Craciun fericit, sarbatoti fericite si tot ce va doriti alaturi de cei dargi! Deci, am 13 ani si sunt din judetul olt, as vrea sa dau la liceul Mihai Viteazul din Caracal. Totul ok pana acum. M-am gandit sa am apuc de dans, mai precis de HIP HOP. Intreabarea mea este daca este ceva special, o scoala, cursuri ceva nu stiu in Caracal sau daca nu in caracal oriunde in judetul Olt. Astept raspunsuri multumesc anticipat!

1 răspuns:
| denismaria92 a răspuns:

Eu zic sa faci liceul, te duci frumusel la facultate(de preferat in bucuresti) si dansul poti sa il practici in timpul facultatii.