| doarpentruintrebari129 a întrebat:

..(intrebarea este pentru cei cu experienta...) vreau sa-mi iau o tarantula si nu stiu daca viermii aceia albi pe care ii gasesti in magazinele de pescarie sunt buni pentru ele...

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! De obicei tarantulele se hranesc doar cu ce gasesti in magazinele de unde le iei, asa eviti infestarile si restul.Ea va manca sigur, insa o poti inbolnavi. Daca vrei si esti sigur ca nu sunt infestate cu chimicale lacustele si greierii de pe camp pot fi folositi pe timp de vara, altceva nu.

1 răspuns:
| XD_Jmen_1989 a răspuns:

NU! mergi in pet shop si ia de acolo.